Nauka Issy

An Eastern View of Jesus Christ
religia
Jan Nara
rozwój duchowy ezoteryka religia

Bardzo dobra, napisana w przystępny sposób, dobra zarówno dla osób będących na początku swojej duchowej drogi jak i dla bardziej zaawansowanych. Zawartych jest w niej kilka "smaczków" nt. życia Pana Jezusa zanim zaczął nauczać - dla mnie okazały się naprawdę wartościowe.

Ta książka nie jest do 'poczytania' lecz do zrozumienia i wprowadzenia w życie wyjaśnionych prawd,...

• Wind od Change
  • Ebook_Epub