Jeff Olson Wydawnictwo: Greenleaf Book Group Press poradniki
angielski
Greenleaf Book Group Press
poradniki
angielski

Bardzo dobra i mądra książka.

Najlepsza książka jaką przeczytałem.

Świetny przekaz... który można by zamknąć w 50 stronach. Opisy historii ludzi niezbyt ciekawe

Książka opisuje jak małymi nieznaczącymi krokami możemy dokonać wielkich zmian w naszym życiu. Miałem wrażenie, że autor powtarzał cały czas to samo przesłanie. Cała książka jest trochę jakby mantrą, przez to mocniej zapada nam w pamięci. Autor nie chciał po prostu napisać "weź się do roboty" na 10 stronach (ale tak, można by ją do tylu skrócić).

Książka, która traktuje o czymś niewidocznym gołym okiem dosłownie 'na dzień dzisiejszy'. Daje do zrozumienia, że natychmiastowa gratyfikacja to zły wzór. Zachęca natomiast do codziennej walki o drobną poprawę, która ostatecznie wyniesie nas w przestworza. Książka dla niektórych może być banalna. Jednakże należy pamiętać, że nie wszystko co proste... jest łatwe.

Mógłbym, tak jak inni, napisać, że to jest wspaniała książka i zacząć ją chwalić. Tylko, że to Wam nic nie powie. Gdyż żeby to w pełni zrozumieć, musicie ją przeczytać. Dlatego, zamiast pisać, po prostu podzielę się jednym cytatem z niej. I powiem: czytaj, a zrobisz największy krok w swoim życiu.

"Number one slight edge recommendation for every person:

Read at least ten...

Szczególnie wartościowa jeśli wbierzeż jako jedną z pierwszym pozycji w tematyce samorwoju. Wręcz uważam że idealna na sam początek. Wyjadaczom doskonalenia się nie polecam.

Książka mega motywacyjna. Poleciłbym przeczytać każdemu, ale nie polecę, bo nie każdy zna angielski. Chciałem rodzicom w prezencie kupić, ale cóż. Jeśli masz możliwość przeczytania śmiało możesz tę pozycję wrzucić na 1 miejsce.

Dla osób szukających pierwszego impulsu do rozpoczęcia pracy nad sobą - w sam raz, podane na tacy proste rzeczy, które mogą pozytywnie motywować do działania.

Niekoniecznie dobra dla osób, które przeczytały już kilkanaście amerykańskich tytułów o tej tematyce, dla których może być zwyczajnie nudna. Autor nie odkrywa niczego nowego, ale przedstawia tą wiedzę w ciekawy...

meh. Ciekawa ideologia, ale esencję książki można by zamieścić na 10 stronach.

• Chcę w prezencie
  • Rozwój osobisty
  • Do przeczytania w najbliższym czasie
  • Kupić!! 📚📚💸❤😘 w pierwszej kolejności 👌😄
  • Rozwój