Alfabet muzyczny. Od Abby do Zucchero. Spotkania z idolami popkultury

Okładka książki Alfabet muzyczny. Od Abby do Zucchero. Spotkania z idolami popkultury
Witold GórkaMarek Sierocki Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Olé muzyka
muzyka
Grupa Wydawnicza Foksal, Olé
2014-06-10
2014-05-14
biografie muzyka rozrywkowa muzyka XX wieku muzyka XXI wieku piosenkarz piosenkarze zespoły muzyczne historia muzyki rozrywkowej

Okładka książki Teleexpress. 30 lat minęło Maciej Orłoś, Marek Sierocki
Ocena 6,3
Teleexpress. 3... Maciej Orłoś, Marek...