Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki

Okładka książki Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki Liz Pichon
Okładka książki Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki
Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek Łebski (tom 6)
Tom Gates Extra Special Treats (not)
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
Patryk Gołębiowski
Patryk Gołębiowski

Okładka książki Hej, Jędrek! Masz cykora? Tomasz Lew Leśniak, Rafał Skarżycki
Hej, Jędrek! M... Tomasz Lew Leśniak,...
Okładka książki 117-piętrowy domek na drzewie Terry Denton, Andy Griffiths
117-piętrowy d... Terry Denton, Andy ...
Okładka książki Operacja Żonkil Jørn Lier Horst, Hans Jørgen Sandnes
Operacja Żonkil Jørn Lier Horst, Ha...
Okładka książki Hej, Jędrek! Kto tu rządzi? Tomasz Lew Leśniak, Rafał Skarżycki
Hej, Jędrek! K... Tomasz Lew Leśniak,...

100000 procent fajna -0 nudna BARDZO BARDZO FAJNA zaraziś się od niej

100000 procent fajna -0 nudna BARDZO BARDZO FAJNA zaraziś się od niej

Super świetna pozycja dla dzieciaków !
Sięgnęłam z ciekawości, żeby sprawdzić co ten mój rozrabiaka tam tak szybko czyta - sama połknęłam tę książkę w 40 minut !
Polecam

Super świetna pozycja dla dzieciaków !
Polecam

uwielbiam! te książki tak szybko się czyta, że aż sama się dziwie, że dzieciaki tak szybko potrafią. bo jak widzę tempo czytania czytanki ze szkoły to wątpie...;d szkoda że nie ma więcej części.;D teraz czekam na nową książkę, bo ponoć podoba do tomka - nie ze mną takie tere-fere! mam ndzieje, że też się spodoba, bo po zapowiedzi wydaje się równie śmieszna!

Super... Wspaniale (jak zawsze) napisana książka Szybko się czyta a jak zaczynasz to nie przestajesz :)

Super! Polecam!

Super! Polecam!