Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki

Okładka książki Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki
Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek Łebski (tom 6)
Tom Gates Extra Special Treats (not)
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
Patryk Gołębiowski
Patryk Gołębiowski

100000 procent fajna -0 nudna BARDZO BARDZO FAJNA zaraziś się od niej

Super świetna pozycja dla dzieciaków !
Sięgnęłam z ciekawości, żeby sprawdzić co ten mój rozrabiaka tam tak szybko czyta - sama połknęłam tę książkę w 40 minut !
Polecam

uwielbiam! te książki tak szybko się czyta, że aż sama się dziwie, że dzieciaki tak szybko potrafią. bo jak widzę tempo czytania czytanki ze szkoły to wątpie...;d szkoda że nie ma więcej części.;D teraz czekam na nową książkę, bo ponoć podoba do tomka - nie ze mną takie tere-fere! mam ndzieje, że też się spodoba, bo po zapowiedzi wydaje się równie śmieszna!

Super! Polecam!

Super... Wspaniale (jak zawsze) napisana książka Szybko się czyta a jak zaczynasz to nie przestajesz :)

• Biblioteka
  • 2020