Prawda umierania i tajemnica śmierci

Mirosław Górecki Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788362015252
psychologia tanatologia tanatopedagogika śmierć umieranie
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788362015252
psychologia tanatologia tanatopedagogika śmierć umieranie

Prawda umierania i tajemnica śmierci pod redakcją Mirosława Góreckiego jest zbiorem artykułów pozostających w dyskursie o śmierci i umieraniu. Znajdziemy w nich konkrety dotyczące genezy hospicjum, prekursorów opieki hospicyjnej; jak i rozważania teoretyczne o zwłokach, śmierci, umieraniu, w ujęciu filozoficznym, psychologicznym, pedagogicznym i antropologicznym. Każdy...

• Chcę w prezencie
  • Wolontariat
  • Totentanz

Dodaj cytat z książki Prawda umierania i tajemnica śmierci