Piękny gracz

Okładka książki Piękny gracz
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 3)
Beautiful Player
2013-10-29
Katarzyna Krawczyk
erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk literatura amerykańska

1945 ocen

Dość przewidywalna,przyjemna ,lekka, szybko się czyta,trochę przeciągnięta pod koniec, lektura na jeden wieczór.

Christina Lauren po raz kolejny mnie nie zawiodła jej książki są rewelacyjne. Każda książka sprawia że nie można jej zostawić na chwilę. Wartka akcja, super i konkretne dialogi i bez tabu erotyka ,poczucie humoru. Także problemy ukazujące życia codziennego w związkach.
Polecam.

Polecam.

kolejny playboy do ustatkowania z "pięknych". Tym razem przyjaciel brata w którym oczywiście bohaterka jest zauroczona już nastu lat jeszcze jako nastolatka.

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych, a Will ma szczególne miejsce w moim sercu.

Część na pewno lepsza niż poprzednia. Czyta się ekspresowo, książka bardzo wciąga. Bohaterów łatwo da się polubić. Seksu jest mnóstwo, jeśli ktoś lubi, gdy scen łóżkowych jest sporo, to książka dla niego idealna ;) Ogólnie powieść naprawdę przyjemna, choć pod koniec jest lekki przesyt - seksu i relacji bohaterów.

Ta część podobała mi się zdecydowanie najbardziej z całej serii. Choć historia jak zwykle jest przewidywalna to jakoś przemawiają do mnie postacie Hanny i Willa, szczególnie Willa. Nie mam pojęcia dlaczego ale podobał mi się ich związek. Czuć między nimi chemie.

Nie. No nie. Za dużo, za płytko. No nie. I seksu - do porzygu. Ja rozumiem - romans... No ale - bez przesady!

Przede wszystkim - mega płytkie postacie... No nic ciekawego tu się nie działo. Will - ruchacz, Hanna - mózgowiec. Żadnego hobby, nic ciekawego. Nie no nie. Tak mi zbrzydła ta seria, że nie zamierzam sięgać po ostatnią część cyklu...

Po drugie - za dużo seksu. Jeszcze jakby to było jakoś ciekawie czy ładnie opisane... A tutaj same wyidealizowane obrazy, do porzygu powtarzane... NIE!

Po trzecie - charaktery głównych postaci. Ich głupota naprawdę doprowadzała mnie do szału. Dorośli ludzie i nie potrafią ze sobą porozmawiać. No nie,nie, nie. Przerysowane kłótnie o nic! Tylko straciłam czas, niestety...

Nie polecam!

Po drugie - za dużo seksu....

Romans edukacyjny z nutą autyzmu. Młodziutka adeptka bez skrępowania angażuje starszego kolegę brata do doskonalenia sztuki zbliżeń. Bo ona taka nieobyta. A on ma najgorszą opinię z możliwych. No i mają górki i dołki, ale jest gorąco. Tylko końcówka taka przynudzająca. Jakby to o liceum, a nie o dorosłych.

Lubie całą tą serię aczkolwiek nie są do przełknięcia jedna po drugiej, zbyt przewidywalne historie. Jak ktoś lubi wątki erotyczne to jak najbardziej polecam :)

Bohaterowie:8/10
Akcja:8/10