Piękny gracz

Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Player
Data 1. wydania:
2013-10-29
Katarzyna Krawczyk
Zysk i S-ka
erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk literatura amerykańska
Beautiful Player
Beautiful Bastard (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Krawczyk
erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk literatura amerykańska

Lubię! chociaż śmieszy mnie "niewinność" Hanny.

Fajna. Ale 1 i 2 były dla mnie ciekawsze. Wychodziły bardziej poza schemat. Ta troszeczkę przewidywalna. Ale przyjemna, i można się wciągnąć.

Świetna jest ta część. Nawet bym się pokusiła o stwierdzenie, że lepsza od pierwszej.

To co niewypowiedziane jest źle interpretowane. tak bym podsumowała tą książkę . Hanna jest studentką która totalnie oddała się pracy w labolatorium a Will przyjacielem jej najstarszego brata. Will był jej nastoletnim nieosiągalnym marzeniem , dopóki jej brat i ojciec martwiąc się o nią nie zaproponowali by zadzwoniła do Willa żeby pomógł jej odnaleźć życie towarzyskie w...

Coraz bardziej przekonuję się do audiobooków. W drodze do pracy, jadąc samochodem, stanowią idealne dopełnienie. Lekka i przyjemna opowieść sprawia, że czas upływa mi bardzo szybko. Dziś przed wami prawie 11 godzin dość ciekawej historii. Może nie jest to nadzwyczajna i nadwyraz wybitna literatura, lecz czasami i taka pozwala się wyluzować.

Ta pozycja niczym szczególnym...

5 / 2020

polecam

Wciągnęłam tę część jednym tchem. Historia Willa, kumpla Maxa oraz Hanny vel Ziggy podobała mi się nawet bardziej niż dwie poprzednie. Pracoholiczka ucząca się wychodzić do ludzi trafia na miłośnika kobiet, kumpla swojego brata, starszego od niej o 7 lat. Trenują, poznają siebie nawzajem i... zaczynają się w sobie zakochiwać.
I znowu, chociaż w tej części wstęp jakoś...

Uwielbiam całe serie pod warunkiem, że każda część dotyczy kogo innego ale razem tworzą piękną całość. I tak jest z tym cyklem "Beautiful Bastard". Ta seria zdecydowanie udana jak dla mnie. Fajnie się czyta. Opisy zbliżeń też ciekawe. Tak, najlepiej przeczytać wszystkie części po kolei aby nie pogubić się kto z kim, tyle imion, tyle par. Erotyk i romans fajnie napisany....

Moja ulubiona część z całej serii, uwielbiam Willa. Chociaż zachowanie Hanny przez większość książki graniczy z aburdem.

Dyskusje

2 494