Eighth Grave After Dark

Darynda Jones Wydawnictwo: Cykl: Charley Davidson (tom 8) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
grób paranormal Charley Davidson detektyw kostucha akcja przygoda humor zmysłowość
Charley Davidson (tom 8)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Uff i jak mam teraz doczekać do kolejnego tomu??? Gdzie go w ogóle szukać? Niesamowite zakończenie...

W tej części akcja rozwija się wolniej niż w poprzednich tomach. Charley i Reyes pozostają na poświęconej ziemi ukrywając się przed piekielnymi ogarami, by chronić swoją córkę. Wszystko się zmienia, gdy na ziemię przybywa Lucyfer, by zawładnąć ciałem swojego syna, a Charley poznaje swoje prawdziwe imię.
Do pewnego momentu książka jest przewidywalna, ale końcówka mnie mocno...

2007

Książkę uznaję za dobrą, głównie z powodu niesamowitego poczucia humoru z którym prowadzona jest akcja. Sama kanwa tej opowieści zainteresowała mnie raczej średnio, ponieważ ciąża, poród, i macierzyństwo ogółem rzecz biorąc, to nie moja bajka. Czyta się lekko i przyjemnie.. z uśmiechem na ustach przez większą część tej historii, ale nie da się ukryć, że im dalej w las, tym...

Genialne - jak cała Darynda. Świetne poczucie humoru

Dobrze, że przeczytałam opisy kolejnych tomów inaczej dostałabym przy końcówce zawału.

Cała część przygód o Charley Davidson jest świetna, nawet popłakałam się kilka razy ze wzruszenia. Tylko zakończenie... Brr... Jak ja mam dotrwać do dziewiątego tomu?

1926

Na półkach: , , , ,

Omomomomomomom *_*
Kocham tę serię! Kompletnie nie mam pojęcia jak wytrzymam do stycznia.

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia