Nowoczesne zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami Project Management
biznes, finanse
9788320820300
Zarządzanie projektami Project Management

Podręcznik do zarządzania projektami ze wszystkimi najważniejszymi jego elementami. Zawiera mnóstwo przykładów zastosowań, pytań pomocniczych, odnośników do literatury... Widoczna jakość SGH :) Polecam ;)

Bardzo dobry przekroj przez wiekszosc metod zarzadzania projektami. Rozwiniecie naj ardziej popularnych metod.

Nie jest to książka do przeczytania od deski do deski - wiadomo. :) Przeczytałam prawie całość w ramach studiów z zarządzania projektami na SGH i muszę przyznać, że jest to bardzo solidna, uporządkowana, starannie wydana, dobrze złożona pigułka wiedzy i przydatnych narzędzi (taki jak np. Karta projektu czy Analiza interesariuszy).

Dla każdego, kto zajmuje się projektami...

• IPMA-D
  • Naukowe (bez oceny)
  • Zarządzanie Projektami
  • 2014
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Podejmowanie decyzji, planowanie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nowoczesne zarządzanie projektami