Anioły, ciastka i wypadające zęby

Okładka książki Anioły, ciastka i wypadające zęby
Moni Nilsson Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Przygody w Raju (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk
Barbara Gawryluk Elin Lindell

więcej Więcej

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com

Pierwsze spotkanie, pierwsze wrażenia...
Na początku dziwnie, jakby nudnawo i właściwie "o czym?". Potem było już lepiej, a na końcu niezły ubaw. Podsumowując, wspomnienia mamy pozytywne i chętnie kiedyś znów poszukamy kolejnej części w bibliotece.

A teraz od początku; sześcioletnia Juvetsi, zwana Bezą oraz rok starszy Zlatko przyjaźnią się...

Druga część przygód Zlatka i Bezy jest tak samo dobra jak poprzednia.
Mnóstwo świetnego humoru (dowiemy się, kto może w sklepie Alego płacić zębami, a kto nie;-), ale również opowieść o tym, że we dwójkę można przezwyciężyć trudne sytuacje. I o tym, że przyjaźń uskrzydla!

Dla początkujących czytelników lub dzieci młodszych.

• Dla dzieci
  • Basia przeczytała z mamą
  • 2015
  • @ Dla maluszka i przedszkolaka
  • Nuka
  • Olkowe książki

Dodaj cytat z książki Anioły, ciastka i wypadające zęby