Kup teraz - 11 ofert w cenie od 14.04 zł do 31.50 zł

Albert i Mika

Gunilla Bergström Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Albert Albertson (tom 12) literatura dziecięca
Alfons och Milla
Katarzyna Skalska
Zakamarki
Katarzyna Skalska Gunilla Bergström
Alfons och Milla
Albert Albertson (tom 12)
literatura dziecięca
Katarzyna Skalska
Katarzyna Skalska Gunilla Bergström

Kolejny tom przygód Alberta wylądował na naszej półce. Tym razem Albert staje przed wielkim dylematem: czy chłopiec może bawić się z dziewczynami? Koledzy twierdzą, że nie, bo dziewczyny są słabe, płaczą z byle powodu, podlizują się pani, ciągle przeglądają się w lustrze i robią tysiące innych rzeczy, które dyskwalifikuje je jako dobrego towarzysza zabaw. Albert ma więc...

Albert jest moim faworytem jako lektura dla mojego 5-latka. Uwielbiam niewymuszony styl, prostotę i spokojne prowadzenie historyjki. Polecamy:-)

Kolejna książeczka z cyklu o małym chłopcu Albercie. Estetycznie wydana, w twardej oprawie, z ciekawymi, nieszablonowymi choć oszczędnymi ilustracjami. Przygody jak najbardziej zwykłe, takie jakie może przeżyć każde dziecko. Prosty język, życiowe sytuacje i obserwacje. Książka dla starszych przedszkolaków i dla uczniów pierwszych klas podstawówki (do samodzielnej lektury).

To kolejna książka z serii o Albercie, w którym dzieci rozpoznają swoje emocje, łatwiej będzie im zrozumieć moment przyjaźni czy zabawy chłopca z dziewczynką, łatwiej pokonać strach i odciąć się od tego, co inni sądzą na temat dziecka, odważyć się utrzymać przyjaźń i pokazać, że dobrze można się bawić niezależnie od płci i tego, co mówią inni. Radość zabawy i ciekawość...

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca