Klejnot Aswerusa część 1 Królowa

Robert Kościuszko Wydawnictwo: Kościuszko Seria: Klejnot Aswerusa literatura dziecięca
Kościuszko
polska powieść młodzieżowa
literatura dziecięca
Klejnot Aswerusa
polska powieść młodzieżowa

Ciężko mi się ja czytało mimo krótka ale za 5 krajach zrezygnowałam skończyłam ja po 5miesiacach czytania

Bardzo fajna książka :D

Może nie jest to wielkie arcydzieło, ale podobało mi się. Co prawda najciekawszy wątek zaczyna się w połowie książki, lecz gdy już się rozkręci, to przyciąga czytelnika. Czyta się szybko i lekko, jednak pojawia się wiele błędów interpunkcyjnych, w dodatku autor pisze prostym językiem i używa zdań pojedynczych. Mimo wszystko uważam, że warto przeczytać.

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej książce, zanim nie dostałam jej w prezencie wraz z następną częścią. Szczerze mówiąc, niespecjalnie mnie przekonywała, ale że nie skreślam dzieła pochopnie, przystąpiłam do czytania. I cóż mogę powiedzieć... tym razem przysłowie "Nie oceniaj książki po okładce" się nie sprawdziło.
Przede wszystkim dziwię się tak wysokim ocenom, bo wydaje...

Książka sympatyczna. Podobała mi się, czy ktoś wie co z następną częścią???

• Polskie
  • 2016