Egzamin z przyjaźni

Joni Eareckson Tada Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio biografia, autobiografia, pamiętnik
Friendship unlimited
Magdalena Lipska
Oficyna Wydawnicza Vocatio
przyjaźń niepełnosprawność wiara
Friendship unlimited
biografia, autobiografia, pamiętnik
Magdalena Lipska
przyjaźń niepełnosprawność wiara

książka przydatna szczególnie dla poznania bardzo ogólnych zasad savoir-vivre-u wobec osób z różnymi niepełnosprawnościami, poparte to jest przykładami z życia, samej autorki i nie tylko. Joni jest osobą głęboko wierzącą, jej niezwykłą historię, poruszającą ukryte struny naszych uczuć możemy poznać w książce "Joni" i tą polecam bez wahania każdemu.

Ja wiem, że to "Egzamin...

Kolejna świetna książka.
Pozycja ta mówi o tym, że żeby nasz niepełnosprawny przyjaciel zaakceptował swoją niepełnosprawność i chciał walczyć nawet z pozoru w beznadziejności swojej sytuacji o każdą nawet najmniejszą poprawę swojego stanu zdrowia ważne jest aby miał on obok siebie bliskie ważne w jego życiu osoby. Pamiętajmy jednak aby nie wyręczać swojego niepełnosprawnego...

Na półkach: , , , , ,

To moje pierwsze spotkanie z Joni Eareckson Tadą, dlatego nie wiedziałam czego się spodziewać. Tytuł książki brzmiał jednak zachęcająco – „Egzamin z przyjaźni”. Czy więc można zdać egzamin z podstawowych więzów wiążących ludzi?
Książeczka wygląda bardzo niepozornie, jest małych rozmiarów i liczy niewiele ponad 100 stron. Przeczytałam ją w dwa dni. Pewnie zajęłoby mi to...

• Choroba/niepełnosprawność
  • Rajskie ptaki
  • 52/2017
  • Chrześcijaństwo
  • Autobiografie/biografie
  • Z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Egzamin z przyjaźni