Egzamin z przyjaźni

Okładka książki Egzamin z przyjaźni
Joni Eareckson Tada Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Friendship unlimited
Oficyna Wydawnicza Vocatio
1993-01-01
1993-01-01
Magdalena Lipska
przyjaźń niepełnosprawność wiara

1996

książka przydatna szczególnie dla poznania bardzo ogólnych zasad savoir-vivre-u wobec osób z różnymi niepełnosprawnościami, poparte to jest przykładami z życia, samej autorki i nie tylko. Joni jest osobą głęboko wierzącą, jej niezwykłą historię, poruszającą ukryte struny naszych uczuć możemy poznać w książce "Joni" i tą polecam bez wahania każdemu.

Ja wiem, że to "Egzamin...

Kolejna świetna książka.
Pozycja ta mówi o tym, że żeby nasz niepełnosprawny przyjaciel zaakceptował swoją niepełnosprawność i chciał walczyć nawet z pozoru w beznadziejności swojej sytuacji o każdą nawet najmniejszą poprawę swojego stanu zdrowia ważne jest aby miał on obok siebie bliskie ważne w jego życiu osoby. Pamiętajmy jednak aby nie wyręczać swojego niepełnosprawnego...

Na półkach: , , , , ,

To moje pierwsze spotkanie z Joni Eareckson Tadą, dlatego nie wiedziałam czego się spodziewać. Tytuł książki brzmiał jednak zachęcająco – „Egzamin z przyjaźni”. Czy więc można zdać egzamin z podstawowych więzów wiążących ludzi?
Książeczka wygląda bardzo niepozornie, jest małych rozmiarów i liczy niewiele ponad 100 stron. Przeczytałam ją w dwa dni. Pewnie zajęłoby mi to...

• Autobiografie/biografie
  • 52/2017
  • Chrześcijaństwo
  • Rajskie ptaki
  • Zapach fiołków
  • Choroba/niepełnosprawność

Dodaj cytat z książki Egzamin z przyjaźni