Asertywność w ćwiczeniach

Okładka książki Asertywność w ćwiczeniach
Aleksandra Hulewska Wydawnictwo: Samp nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Samp
2014-07-07
2014-07-07
Psychologia terapia asertywność

Okładka książki Edukacja regionalna Anna Weronika Brzezińska, Aleksandra Hulewska, Justyna Słomska-Nowak
Ocena 8,0
Edukacja regio... Anna Weronika Brzez...

Najlepsza książka o asertywności, jaką czytałem.

Widać, że Autorka jest psychoterapeutą praktykiem, od wielu lat zajmującym się treningami asertywności. W książce w klarowny sposób przybliża pojęcie asertywności, wyjaśnia, czym asertywność różni się od uległości, agresji i manipulacji. Przede wszystkim daje wskazówki, jak nauczyć się samodzielnie bronić swoich granic. Polecam gorąco!

• Skład tanich książek
  • 2013