Za nic na świecie nie zjem pomidora

Okładka książki Za nic na świecie nie zjem pomidora
Lauren Child Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Charlie i Lola literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Charlie i Lola
I will not ever never eat a tomato
Media Rodzina
2007-01-01
2007-01-01
32 min.
Ewa Rajewska
Charlie Lola

Nie, nie czytałam tego sobie tylko "młodszemu rodzeństwu".Musiałam, okropna (według mnie). Ale brat ją "UWIELBIA" więc jak mu ją czytam to muszę sprawiać wrażenie że też mi się podoba, jak ona mi się NIE podoba.
Polecam (tylko młoszym rodzeństwą!)
UWAGA: Książka nie odpowiednia od wieku 7 lat!

Polecam (tylko młoszym rodzeństwą!)
UWAGA: Książka nie odpowiednia od wieku 7 lat!

Charli i lola to ulubieni pochaterowie mojej młotrzej siostry.Cieszy mnie to że sama chętnie sięga po kolejne przygody wesołego rodzęństwa,kture w latwy i zabawny sposub uczy dzieci rużnych pożytecznych rzeczy np.wzajemnego szacunku,obdarowywania innych prezentami i cieszenia się z ich szczęścia czy sprzetania w pokoju.

Dodaj cytat z książki Za nic na świecie nie zjem pomidora