Za nic na świecie nie zjem pomidora

Lauren Child Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Charlie i Lola literatura dziecięca
I will not ever never eat a tomato
literatura dziecięca
Ewa Rajewska
Charlie i Lola
Charlie Lola

Nie, nie czytałam tego sobie tylko "młodszemu rodzeństwu".Musiałam, okropna (według mnie). Ale brat ją "UWIELBIA" więc jak mu ją czytam to muszę sprawiać wrażenie że też mi się podoba, jak ona mi się NIE podoba.
Polecam (tylko młoszym rodzeństwą!)
UWAGA: Książka nie odpowiednia od wieku 7 lat!

Charli i lola to ulubieni pochaterowie mojej młotrzej siostry.Cieszy mnie to że sama chętnie sięga po kolejne przygody wesołego rodzęństwa,kture w latwy i zabawny sposub uczy dzieci rużnych pożytecznych rzeczy np.wzajemnego szacunku,obdarowywania innych prezentami i cieszenia się z ich szczęścia czy sprzetania w pokoju.

• Literatura angielska
  • 2016
  • Czytam dzieciom
  • Czytane wielokrotnie
  • Dziecięce
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Za nic na świecie nie zjem pomidora