Henryka Sytnera Wakacje na Dwóch Kółkach

Robert MaciągHenryk Sytner Wydawnictwo: Editio sport
Editio
sport

Na półkach: , , , , ,

Początkowo nie byłam w stanie zrozumieć idei przyświecającej powstaniu książki, a do niej samej zabierałam się jak pies do jeża. Z jednej strony jest to kwestia niewiedzy. Z innej - oczekiwań czy też ich braku. Podczas przewracania kartek szybko zmieniłam o tej pozycji zdanie. Sądzę nawet, że podobnych tytułów powinno powstawać więcej.

Niezwykle trudno w jednym słowie...

• Oczekujące
  • 2014