Długa droga do pogody ducha

André Daigneault Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych religia
Wydawnictwo Karmelitów Bosych
pogoda ducha rozwój duchowy duchowość
religia
pogoda ducha rozwój duchowy duchowość

Książka to szkoła dojścia do pogody ducha poprzez zaakceptowanie różnych aspektów swojego życia. Głęboka wiedza psychologiczna połączona ze znajomością duchowości. Warto przeczytać!

Jedna z rzetelniejszych lektur omawiających duchowość chrześcijańską i ukazująca jej pozytywne cechy: pogodę ducha, cierpliwość wobec siebie, bliźnich i wydarzeń, zgodę na samotność oraz nieraniące siebie stawanie w prawdzie prowadzące do radosnej pokory. To tylko niektóre z tematów. Polecam szczególnie osobom szukającym równowagi i harmonii w relacji do siebie, Boga i...

• Religia
  • Skłaniające do refleksji