Kryzys wieku średniego. Nasza życiowa szansa

Okładka książki Kryzys wieku średniego. Nasza życiowa szansa
André Daigneault Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha poradniki
poradniki
La crise du milieu de la vie
Księgarnia św. Wojciecha
2012-01-01
2012-01-01
Marta Cofta
kryzys wiek średni psychologia rozwój

O kryzysie wieku średniego napisano wiele książek. Sięgając po czwartą już z kolei pozycję Andre Daigneault nie zawiodłem się. Autor konsekwentnie rozwija refleksję nad tym przełomowym momentem życia skupiając się nad jego pozytywnym wymiarem wyrażonym w podtytule: "Nasza życiowa szansa". Szansa na co? Już na pierwszych stronach uderzyło mnie zdanie mówiące o tym, że jest...

• Psychologiczne

Dodaj cytat z książki Kryzys wieku średniego. Nasza życiowa szansa