Jesteś obrazem Boga

O. John Baptist Bashobora Wydawnictwo: Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC religia
Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC
religia
2012-12-30

Książka jest zbiorem konferencji, toteż to właściwie język mówiony. Jednakże prostota w tym przypadku pomaga przypomnieć sobie, czy zgłębić Boże prawdy. To jakby "mówiona Ewangelia", przenikająca na wskroś serce.

Warto nie tylko przeczytać, ale i o tym pamiętać;

Proste, konkretne świadectwo O. Bashobora. Warto posłuchać co O. John rozumie czytając Słowo Boże. Słowa O. Johna wlewają w serce optymizm i zapalają do życia.

• Chrześcijaństwo
  • CHRZEŚCIJAŃSKIE