Zośka

Okładka książki Zośka
Teresa Małgorzata Wilk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Imiona miłości literatura piękna
literatura piękna
Imiona miłości
Prószyński i S-ka
2008-10-23
2008-10-23
Literatura polska

więcej Więcej

Dziwi mnie az tak niska ocena tej ksiazki. Poleciła mi ja bibliotekarka, chciałam cos lekkiego na jeden wieczor. I ta ksiazka sie super do tego nadaje. Jedyny minus to błędy stylistyczne i masa literówek.

Bardzo optymistyczna, humorystyczna, napisana "szybkim", konkretnym językiem opowieść pechowej, samotnej Zośki, która przeistacza się w szczęściarę z rodziną. ( 13 / 52 )

o matko tak to się dawno nie uśmiałam.... naprawdę polecam Zośka hmmmm Zosza to mnie tak bawiło zmiękczenia naszej mowy w wykonaniu jej narzeczonego, ah długo ze mną pozostaną :)

nic specjalnego, lekkie, chwilami śmieszne, na odprężenie w jedno popołudnie

Nie porywa. Nie zostanie w pamięci na długo. Ot, prosta opowiastka na spokojny wieczór.
Denerwowały mnie jednak braki znaków interpunkcyjnych w niektórych miejscach i dziwnie przekształcone imiona, jak Nickol zamiast Nickole, czy Nadin, zamiast Nadine. Może tak miało być, jednak przez to z imion mających być niemieckie, wyszły jakieś... arabskie. Może się czepiam, ale...

Autorka sprezentowała nam bardzo przyjemny utwór o Zośce która wbrew pozorom podobna jest do ... każdego z nas ,tak jak my przeżywa rozterki ,zawody,uniesienia każdy z nas jest tytułową Zośka.
Książkę czytało się łatwo ,zaciekawia ona czytelnika już od pierwszej strony .
Polecam nie tylko panią :)

lekka i dowcipna, ironiczna opowieść o życiu singielki

Miła, lekka, przyjemna. Gdyby nie błędy ortograficzne i interpunkcyjne czytałoby się lepiej.

Jak dla mnie bardzo lekka i przyjemna książka.

No cóż nie jest to literatura wysokich lotów. Ot takie miłe i lekkie babskie czytadło na jeden wieczór. Przeczytałam z przyjemnością, ale za tydzień nie będę już pewnie pamiętać treści tej książki.
Duży minus dla samego wydawnictwa za korektę: błędy ortograficzne, stylistyczne i językowe.

• Chcę w prezencie
  • 2013