Seagalogy: The Ass-Kicking Films of Steven Seagal

2012-03-30
Data 1. wydania:
2012-03-30
angielski

„Seagalogy” to wbrew pozorom nie jest książka wyłącznie dla fanów Stevena Seagala. Trudno powiedzieć, żebym darzył tego aktora lub filmy z jego udziałem jakąś szczególną sympatią (kilka, może nawet kilkanaście widziałem, ale raczej do nich nie wracam). Ale książka Verna – kontrowersyjnego i wyjątkowo zabawnego krytyka, niegdyś związanego z serwisem Ain't It Cool News – to...

• Przeczytane w 2014
  • Movie Lounge