Now and Then

Data 1. wydania:
1996-07-04
angielski
anglia obyczajowe romans lgtb

Jest jeszcze dla nas nadzieja.

Gdybym miała wybrać najlepszą książkę, którą przeczytałam w 2013, miałabym problem. Jeśli jednak chodziłoby o książkę, która zrobiła na mnie największe wrażenie, nie miałabym problemu: „Now and Then” Williama Corletta. Zazwyczaj staram się nie robić takich rozróżnień, jeśli książka mnie zachwyca, to znaczy, że dla mnie jest świetna, a przecież wszystkie opinie pojawiające...

• Niech ktoś to wyda
  • Po angielsku