Bezmyślna

2014-04-30
2014-04-30
2011-01-01
Joanna Grabarek

Przeczytałam tę książkę w mig. Choć rozterki bohaterki frustrowały mnie okropnie, nie mogłam się oderwać. Książka trzymała mnie w ogromnym napięciu, czytałam ją z wypiekami na twarzy, nie raz wstrzymywałam oddech. Jest pełna emocji i... Naprawdę podnieca ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sądząc po opiniach , nie tylko mnie ta książka irytowala. Może nie sama książka, ale bohaterka. Tytuł doskonale oddaje cechę Kiery. Ja bym jeszcze dodala " bezmyslna I głupia " . Czytało się bardzo ciężko, większość też pomijalam bo nie mogłam przez to przebrnac. Nie wiem co kellan I denny widzieli w tej dziewczynie, ale chyba naprawdę mieli klapki na oczach. Dziecinada I glupota. Gniot!!

Tytuł adekwatny do postawy bohaterki żadna inna mnie tak nie denerwuje. Przeczytałam tą książkę tylko dla Kellana.

Bardzo dobrze wymyślony tytuł książki. Jest ona bezmyślna, tak samo jak główna bohaterka. Jak można być taka kretynka..

Książka całkiem prawdziwa bo jak wiemy wszystko się może zdarzyć. Napisana jest też przystępnym językiem.Z początku była bardzo fajna i lekka całkiem przyjemnie ją się pochłaniało do czasu. I uwaga spoiler: Było fajnie do czasu pierwszej zdrady ,ale jedną bym jeszcze przeżyła choć i tak było nie w porządku, gdy nie powiedziała nic Dannemy..Druga sprawiła, że przestałam szanować Kiere, a jej skanie z łóżka do łóżka budzi mój niesmak.Już mogła być z Dannym, ale sypiać z Kellanem bardziej bym takie rozwiązanie zrozumiała niż to co robiła. Rozumiem, że miłość skłania do szalonych rzeczy, ale ta historia przerosła mnie i to jakie wyznaje wartości.

Bezmyślna to przede wszystkim jest ta książka. Czyta się ciężko i bardzo źle. Nie tyle książkę przeczytałam co raczej zmordowałam. Było tak źle że pomimo iż mam tom drugi nie biorę go nawet do ręki. Szkoda czasu.

Przeczytałam ją po raz drugi i dla mnie jest rewelacyjna. Dużo emocji, które przeżywamy z bohaterami. Nie zawsze jest to działanie jakie powinno być mimo że bohaterowie kochają i starają się szanować siebie na wzajem pociąg i niesamowita chemia między bohaterami bierze górę nad rozsądkiem. Kiera wie że skrzywdziła swojego chłopaka ale nie potrafi się odciąć odseparować od silnych więzi i emocji jakie łączą ją Kellanem. Dla mnie duży ładunek emocjonalny przeżyewałam rozterki razem z 3 bohaterów.

Ksiazka jest doskonała, miłość , zdrada, dokonywanie ciężkich wyborów. Kiera i Kellan oni po prostu do siebie pasują.
Fajnie ze główna bohaterka nie jest kryształowa. Jej niezdecydowanie może denerwować czytelnika, ale chyba o to chodziło pisarce. Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie.

Kiera mądra,ładna,spokojna,kochająca studentka kochają się w dziewczynie wszyscy chłopacy,ma wiernego,dobrego chłopaka Dennego.
Jednak Kiera nie jest moją ulubioną postacią wręcz irytującą,drażniącą.
Na samym początku zaś potem było lepiej.
Dobra,wciągająca powieść wciąga od początku do końca.
Poruszająca,niezła książka.

Jednak Kiera nie jest moją ulubioną postacią wręcz irytującą,drażniącą.
Na samym początku zaś potem było lepiej.
Dobra,wciągająca powieść wciąga od początku do końca.
Poruszająca,niezła książka.

Historia może i ma potencjał ale jak dla mnie aż za szczegółowo wszystko opisane i ciągnie się w nieskończoność. Główna bohaterka ma wiele z bezmyślnej nastolatki, która dopiero wchodzi w okres dojrzewania i przeżywa pierwsze zauroczenia

• New Adult
  • 2015