Miłość i medycyna (sądowa)

Alessia Gazzola Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Alice Allevi (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
L'allieva
Anna Osmólska-Mętrak
Jaguar
L'allieva
Alice Allevi (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Osmólska-Mętrak

Szału nie ma ale można przeczytać.

Książka została kupiona ze względu na tytuł. Zapowiadał jakąś świetna historie, no ale na tym się skończyło. Książka nie wywarła na mnie dużego wrażenia, niektóre wątki były ciekawe, ale było ich zbyt mało. Może oczekiwałam zbyt dużo od niej. według, mnie ta książka jest taka, jeśli nie wiesz, co czytać to możesz przeczytać właśnie ją.

Przeczytać i zapomnieć. Czyta się w miarę lekko, ale ciężko powiedzieć, żeby książka specjalnie wciągała. Takie czytadło. Przyciągnęła mnie tematyką, liczyłam na historię kryminalną z humorem i medycyną sądową. Kilka razy się zaśmiałam, częściej uderzało mnie poczucie, że czytam o przygodach infantylnej dziewuszki, która jeszcze jakieś ambicje posiada, więc próbuje coś...

Przykro mi, ale ta lektura to strata czasu.

Fajnie się czyta , pech głównej bohaterki rozśmiesza i dodaje tej książce trochę humoru . Na pochmurne dni jak znalazł .

Na półkach: , , , ,

Alice - główna bohaterka i jednocześnie narratorka powieści - prezentuje nam swoje uwikłanie w otaczającą rzeczywistość, współpracowników niezbyt przychylnych jej niedostatecznym predyspozycjom do zawodu patologa. W gronie błyskotliwych kolegów i bardziej kokieteryjnych koleżanek może czuć się, jak brzydkie kaczątko, niegodna piastowanego stanowiska. Będąc nijaką w tak...

nudna

Przeczytane, zaliczone.
Nie powiem żeby mnie ta książka porwała. Czytało się znośnie. Powodowała ciekawość przeczytania kolejnej strony, aczkolwiek nie jest to książka do której chce natychmiast wrócić żeby czytanie kontynuować.
Mniej więcej do 100 strony otwierały się wątki a 60 stron przed końcem wątki zamykano. Pozostałe 180 stron to taki wątek miłosny z użalaniem...

Super książka, pełna szczegółowych opisów, dzięki którym działa bardzo wyobraźnia. Czyta się bardzo lekko (no może oprócz pierwszych stron). Według mnie książka idealna na zimowe wieczory dla Pań, które nudzi już epoka słodkich romasidel.

Luźne czytadełko, zupełnie bez szału. Za mało medycyny sądowej, za dużo miłości :).

Dyskusje

• 2014