Podhajce 1698

2008-01-01
Historyczne Bitwy
wojskowość staropolska wojny z Turcją

Na półkach: , , , , , ,

"Podhajce 1698" to bardzo solidna monografia kampanii, która tylko dzięki przypadkowi zakończyła się pewnym sukcesem. Książka opisuje ostatnie starcie sił polskich z tureckimi (a właściwie tatarskimi), które zaowocuje trwałym pokojem między obu państwami.

W międzyczasie poznałem już kilkadziesiąt pozycji serii "Historyczne bitwy", ale dopiero tutaj udało mi się znaleźć...

• Historyczne Bitwy
  • Historia
  • Nowożytność
  • Historyczne bitwy
  • Chce przeczytać; historyczne bitwy (Bellona)
  • Polska

Dodaj cytat z książki Podhajce 1698