Puls

Okładka książki Puls
John Lutz Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Frank Quinn (tom 7) Seria: Zabójcza seria kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2013-11-12
2013-11-12
Bartosz Kurowski
literatura amerykańska

Chyba jedna z lepszych z tej serii. Pomimo nudnawych wątków prawniczych, książkę czytało się dosyć szybko. Z zainteresowaniem śledziłam również rozwój wątku z Jody w roli głównej.

zapiera dech..
''każdy może być ofiarą''
''każda chwila może być ostatnią''
książka ,która sprawia ,że oglądasz się za siebie i sprawdzasz czy drzwi na pewno są zamknięte..

Kolejna z serii książek z detektywem Quinem. Powiedziałabym, że z każdą kolejną książką utrwala się schemat i tak naprawdę wszystkie one stają się do siebie podobne, a najbardziej zaskakujące, są nie same polowania na morderców, a wątki obyczajowe. Zaczyna wiać nudą.

Nic nadzwyczajnego, typowe czytadło na wieczory.

2059

Okrutne zbrodnie spadają na kobiety w Nowym Jorku i tylko biuro detektywistyczne Franka Quinna jest w stanie wytropić mordercę. Kolejny tom w schemacie serii.

świetny pisarz. Można porównać jego twórczość do książek Jamesa Pattersona i Stephena Kinga.
Treść trochę straszna momentami, ale ogólnie rewelacja. Zakończenie bardzo zaskakuje.

Doskonała trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony jako dowód podam fakt że przeczytałam ją w 3 dni a ma ponad 600 stron. Para detektywów, renomowana uczelnia,firma prawnicza,temat wywłaszczenia czy okrutne zabójstwa kobiet gdzie przysłowiowy "trup naprawdę pada gęsto" - te i wiele innych wątków przeplata się z sobą by na końcu ułożyc się zaskakującą całośc....

Kolejna książka o morderstwach. Trudna.Okrutna. Mocna. Akcja powieści dzieje się na kilku płaszczyznach. Wcześniej zabijał szalony morderca Daniel Daniele. Teraz ktoś się pod niego podszywa... a może wrócił... trudno się w tym wszystkim połapać. Pewne jest to, że ktoś zabija kobiety w bardzo okrutny sposób. Najpierw je prześladuje, wprowadza w stan paraliżującego strachu, a...

Trzyma w napięciu do ostatnich stron.

Daniel Danielle przez wiele lat terroryzował Stany Zjednoczone. Robiła to również jego przyjaciółka – Danielle Daniel. Razem zabili ponad sto kobiet, chociaż skazani zostali jedynie za trzy udowodnione morderstwa. Problem w tym, że Daniel i Danielle to ta sama osoba. W powieści Johna Lutza spotykamy się ze sprawą bez literackiego precedensu, w której mamy do czynienia z...

• Literatura amerykańska
  • Ebooki