Listy z wyspy zwanej Niebem

Letters from Skye
literatura piękna
Agata Kowalczyk
listy

Powiem tak..... "buszując" na allegro, zainteresowała mnie okładka tej książki, a jeszcze bardziej jej opis. Wyglądało to na romans z wojną w tle, a jak wojna to kupuję w ciemno. Jak książka dotarła już do mnie i zobaczyłam, że pisana jest w formie listów to bardzo się zdziwiłam. Byłam jej ciekawa i zaczęłam od razu czytać. Nie wiem dlaczego bo zazwyczaj nowe książki...

Listy z wyspy zwanej Niebem, to książka, która do mojego domu trafiła całkiem przypadkowo. Tak, jak David trafił przypadkiem do życia Elspeth. I przypadkiem przewrócił je do góry nogami.
"Historia miłości, która łączy dwa kontynenty, dwie wojny światowe i dwa pokolenia kobiet, dowodzi mocy słowa pisanego i siły nadziei potężniejszej niż czas i wszelkie przeciwności." ...

Wspaniała książka, którą wchłonęłam. Jak bardzo przeżyłam spotkanie z bohaterami można przeczytać na blogu pod adresem www.barbara-chomko.blogspot.com. Zapraszam ☺.

Piękna książka o miłości, przyjaźni,tesknocie na tle wojny. Wzruszające zakończenie

Piękna książka <3 Bardzo wciągająca, przeczytałam w trzy dni ;) Pewnie dałoby się i krócej ;) Polecam :)

Książka w formie listów,niesamowita wciągająca.Autorka świetnie potrafi zaskoczyć czytelnika, a i zakończenie którego się nie spodziewałam.POLECAM!!!

Super!

Na półkach: , , , , , ,

Słowami pisanymi opowiedzieć można wszystko.
Tęsknotę za ukochanym.
Troskę, i strach o jego zdrowie.
Przerażenie i ból, spowodowane trwającą wojną.
Niepewność o najbliższą przyszłość.
Zaznać można ukojenia w cierpieniu.
Uzyskać pomocną dłoń drugiego człowieka.
Odczytać myśli, których usta wypowiedzieć nie są w stanie.
Dać rozgrzeszenie, oraz czekać,
czekać cierpliwie latami.

Bardzo jestem szczęśliwa, ze ta książka wpadła w moje ręce. Czytalam z duzym zainteresowaniem, kartka za kartką próbowalam odgadnac zakonczenie...a raczej dlaczego...dlaczego stało się tak a nie inaczej. Historia miłosna podobna do wielu innych a jednak opowiedziana inaczej..

Jezeli komus podala sie ksiazka:
"Stowarzyszenie milosnikow literatury i placka z kartoflanych...

Tanie romansidło nieciekawej treści. Szybkie do przełknięcia z uwagi na dużą czcionkę liter.

Dyskusje

• 2015