Kup teraz - 2 oferty w cenie od 8.29 zł do 10.80 zł

Balbinka, pechowa anielinka

Iwona Czarkowska Wydawnictwo: Muza Seria: Anielscy z Niebieskiego literatura dziecięca
Muza
literatura dziecięca
Anielscy z Niebieskiego

Ciekawe czy Balbinka jak by się nie uderzyła w głowę to czy by została z Anatolem Pechem? Jaki to był świat jeśli Balbinka wstała przygotowała się i poszła do autobusu to nie mogło jej się śnić bo to był chyba inny świat, I gdyby tam została przecież skoro mocno uderzyła głową a oni to widzieli to pani dyrektorka mówiła żeby Balbinka zaprzyjaźniła się z Anatole a potem...

Książka o pechu ale czy na pewno o nim? ;) Podczas czytania poznajemy mała Balbinkę. Dziewczynkę z błękitnymi skrzydełkami żyjącą na co dzień w swoim miasteczku "Niebieskie" . Córkę rodziców którzy na co dzień zajmują się ratowaniem z opresji innych. Balbinka od zawsze byłą przekonana, że w każdym momencie życia towarzyszy jej niemały pech. A co się wydarzy kiedy ten pech...

była to świetny powrót do dzieciństwa do czasów kiedy królowały lalki, samochodziki, piłka, puzzle oraz niezwykłe dziecięce bajki.
polecam tą książkę dzieciom lat od 7 do 11

To opowieść o dziewczynce, a właściwie anielince o imieniu Balbinka, którą na każdym kroku prześladuje pech.
Balbinka mieszka w Niebieskiem wraz z innymi Anielskimi. Niebieskie to dość dziwne miejsce, gdzie nie jeżdżą tramwaje, gdzie nie pada śnieg, a i deszcz pojawia się niezwykle rzadko. Mimo to życie Anielskich bardzo przypomina to nasze, ludzkie. Małe aniołki chodzą do...

świetna książka nie tylko dla małych dzieci, pełna humoru historyjka z dowcipnymi zdaniami głównej bohaterki polecam

• Literatura polska
  • Półka Oli