Fistaszki zebrane 1967-1968

Charles M. Schulz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Fistaszki zebrane (tom 9) komiksy
The Complete Peanuts 1967-1968
Michał Rusinek
Nasza Księgarnia
komiks fistaszki humor literatura dziecięca i młodzieżowa
The Complete Peanuts 1967-1968
Fistaszki zebrane (tom 9)
komiksy
Michał Rusinek
komiks fistaszki humor literatura dziecięca i młodzieżowa

Fistaszki kocham miłością niezmienną i wdzięczna jestem Naszej Księgarni za ten cykl, dzięki któremu mogę poznać wszystkie historie. Jednak z każdym tomem coraz bardziej irytuje mnie tłumaczenie Michała Rusinka, który sili się na oryginalność, używa pompatycznych słów, czym zaburza rytm zdań. Więcej luzu, panie Michale!

Mega dużo Snoopy`ego jako asa lotnictwa z czasów I wś. I to już wystarczy, żeby nazwać tomik genialnym. A są przecież jeszcze inne równie świetne serie pasków. :)

Fistaszki, co tu dużo pisać. Po prostu klasyka, Garfieldy i inne komiksy paskowe się mogą schować. Któż nie kocha Snoop'yego, nie cierpi paskudnej Lucy, nie współczuje pechowemu Charliemu, czy też nie kibicuje jego wiecznie przegrywającej drużynie baseballowej, która w końcu wygrywa, gdy nie ma w jej składzie Charliego.
Miałem okazję przeczytać paski z lat 1967-1968 i już...

Mój podziw dla twórcy Fistaszków jest nieograniczony. To po prostu geniusz! Najlepsze komiksy na świecie. Na pewno nie są to książeczki dla dzieci - mądrość życiowa z nich wypływająca, ironia i humor są ponadczasowe. Polecam jak zawsze!:)

Na każdy z tych tomów czeka się z wypiekami na policzkach. Kiedy już się pojawią, zawsze obiecuje sobie, że ich lektura musi wystarczyć mi na kolejne pół roku ("Fistaszki zebrane" wychodzą tylko dwa razy w roku). A w rzeczywistości cały tom pochłaniam w tydzień.

Tym razem przedmowę do komiksu napisał pan Maciej Wojtyszko. I z pełną odpowiedzialnością wyznam, że jest to...

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” wypuściło właśnie kolejny tom „Fistaszków”. Kolekcja rysunków Charlesa Schulza została uzupełniona o paski wydawane w latach 1967 – 1968. Najnowszy komiks to czytelnicza uczta dla wszystkich fanów Charliego Browna i jego małych przyjaciół.

W dziewiątym tomie śledzimy zabawne przemiany Snoopiego. Beagiel wciela się w rolę piranii, groźnej...

• Komiksy
  • Komiks