Córka prezydenta

Jack Higgins Wydawnictwo: Prima Cykl: Sean Dillon (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
The President's Daughter
Sean Dillon (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
Iwona Leleń
Sean Dillon Blake Johnson córka prezydenta terroryści grecka wyspa Korfu
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Radykalna żydowska organizacja poprzez porwanie córki prezydenta próbuje doprowadzić do ataku USA na kraje muzułmańskie. Do akcji wkracza organizacja brygadiera Fergusona . Sean Dillon w żywiole. Książka w typowym stylu Jacka Higginsa . Kto lubi ten styl będzie zadowolony .

Książka o ciekawej tematyce. Jedna z najlepszych tego autora.

Muszę przyznać, że po lekturze powyższego dzieła jestem zdumiony wysoką oceną jaką dotychczas powieść ta cieszyła się w oczach pozostałych czytelników. Moim zdaniem fabuła jest (delikatnie mówiąc) "niewyszukana" i całkowicie przewidywalna. Słownictwo również jest raczej ubogie. Nieistotne fakty, jak na przykład wysokość na którą wzbił się samolot, powtarzane są wielokrotnie...

• Higgins
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Kryminał
  • Szpiegostwo
  • ➤ ➤ Wyd.: ... inne/pozostałe
  • Stos 08/2013 sierpniowy
  • Kryminał, Thriller, Sensacja

Dodaj cytat z książki Córka prezydenta