Listy 1906-1914

2011-01-01
2011-01-01
Robert Reszke
Robert Reszke psychoanaliza analiza jungowska

Znakomicie wydane listy tej wielkiej historycznie dwójki, chylę czoła! Trochę smutno mi się nawet zrobiło jak skończyłem czytać ostatni list. Listy te mają nie tylko wymiar historyczny, naukowy i psychologiczny ale i sentymentalny. Można było sobie samemu przypomnieć jakie to były niezapomniane czasy gdy oczekiwało się od kogoś na list... Książka ukazuje wielkie lata...

• Varia
  • Zasługi listonoszy i posłańców
  • Listy
  • Chcę w prezencie