Mapa marzeń. Mapa celów

Oficynka
poradnik marzenia rozwój
poradniki
poradnik marzenia rozwój

Książka omawia praktyczny sposób pracy nad mapą marzeń - mapą celów. Szczegółowo i przystępnie przedstawia ćwiczenia, które są pomocne w określeniu tego, czego chcemy. Na jej podstawie przygotowałam swoja mapę marzeń korzystając też z innych źródeł. Dla mnie trochę zbyt syntetyczna jak na zagadnienie, którym się zajmuje.

• Lista życzeń
  • 2014
  • 2015
  • E-BOOKi
  • Sens
  • Moja edukacja
  • 2019

Dodaj cytat z książki Mapa marzeń. Mapa celów