Machiny Wojenne - Zapomniana technika wojskowa

Robert M. Jurga Wydawnictwo: Vesper militaria, wojskowość
Vesper
militaria, wojskowość
2011-01-01

Krótko, a konkretnie z licznymi rycinami i bogatą bibliografią. Opis techniczny i historyczne przykłady ich wykorzystania.

Robert Marek Jurga na co dzień zajmuje się badaniem historii fortyfikacji, pisaniem książek połączonym z ich ilustrowaniem oraz tworzeniem artykułów z dziedziny wojskowości. Ponadto wykonuje rekonstrukcje przestrzenne obiektów historycznych oraz architektonicznych. Jedną z jego książek są Machiny wojenne. Zapomniana technika wojskowości. Jak autor wspomina we wstępie,...

Opisy w konfrontacji i ilustracjami i fotografiami tworzą niesamowite wrażenie na stronach tej książki. Bardzo gorąco polecam! Pozdrawiam, Marcin Kozieł

• Historia
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt