The Beautiful Ashes

Okładka książki The Beautiful Ashes Jeaniene Frost
Okładka książki The Beautiful Ashes
Jeaniene Frost Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Broken Destiny (tom 1) fantasy, science fiction
Broken Destiny (tom 1)
The Beautiful Ashes
Harlequin
2014-08-26
2014-08-26

Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na twórczości Jeaniene Frost. Ta kobieta wie jak pisać dobre paranormal romance! To jej trzeba przyznać ;) Tym razem nie mamy świata wampirów, ale równie barwny świat aniołów i demonów. A sama książka, od samego początku jest naładowana akcją, która nie zwalnia nawet na chwilę, do samego końca!

Główną bohaterką jest dwudziestoletnia Ivy, która właśnie straciła rodziców, a na dodatek szuka zaginionej siostry. Dodatkowo, Ivy od zawsze towarzyszą dziwne wizje, które dziewczyna traktuje jak halucynacje. Ale okazuje się, że nie są to halucynacje... W krytycznym momencie z opresji ratuje ją (tradycyjnie) nieziemsko przystojny mężczyzna, który ma za zadanie jej pomóc i zawieźć do kogoś kto może w końcu dać jej jakieś odpowiedzi.

Jak Ivy w końcu się dowiaduje, jest ostatnią potomkinią wywodzącą się z bezpośredniej linii od Króla Dawida (postaci biblijnej) i odegra ona ważną rolę w walce aniołów i demonów, bo tylko ona może znaleźć starożytną broń, która będzie do tego niezbędna.

Ale problem pojawia się kiedy sam jej wybawca - Adrian, dowiaduje się kim ona jest. Bo jak się okazuje ich losy, a raczej losy ich przodków od zawsze się splatały. I teraz mimo, że Adrian jest jedyną osobą, która może jej pomóc w poszukiwaniach broni i odzyskaniu siostry, pozostaje przekonany, że zgodnie ze swoim przeznaczeniem będzie musiał zdradzić Ivy, mimo, że rozpaczliwie tego nie chce.

Więc jak łatwo się domyślić, dostajemy tu naszpikowane napięciem erotycznym podchody ;) Gdzie żadne z naszej dwójki nie chce ulec tej słabości...

Główną bohaterką jest dwudziestoletnia Ivy,...

1997

Wizje dziwnych światów nawiedzały Ivy od dziecka. Teraz jej siostra zaginęła, a Ivy odkrywa, że prawda jest gorsza, niż myślała - jej halucynacje są prawdziwe, a siostra została uwięziona w równoległym królestwie. Jedyną osobą, która jej wierzy, jest niebezpieczny, przystojny mężczyzna, którego przeznaczeniem jest zdradzenie Ivy.
Adrian mógł odwrócić się od tych, którzy go wychowali, ale to nie znaczy, że może zmienić swoje przeznaczenie... nie ważne, jak silne uczucia żywi do Ivy. Choć razem będą szukać potężnego reliktu, który może uratować jej siostrę, Adrian wie coś, o czym Ivy nie ma pojęcia - każdy ich krok przybliża Ivy do poznania prawdy o jej własnym przeznaczeniu i do wojny, która może zniszczyć świat. Prędzej czy później Ivy i Adrian znajdą się po przeciwnych stronach barykady. A pomiędzy nimi zostaną tylko popioły.

Adrian mógł odwrócić się od tych, którzy go...

Pierwszy tom kolejnej serii pani Frost.
Tym razem nie wampiry, a anioły, demony, archanioły.
Muszę przyznać, że jest to lektura wciągająca, pani Frost ma niesamowity talent i świetny warsztat.
Książka zakończyła się w takim momencie, że aż zęby bolą :)
naszpikowana akcją, niesamowitymi pomysłami, z dużą dozą humoru i zalążkiem uczucia na miarę tego, które połączyło Cat i Bones.
Z niecierpliwością czekam na kolejny tom, z tego co wiem,ma się ukazać dopiero w 2017 roku.

Pierwszy tom kolejnej serii pani Frost.
Tym razem nie wampiry, a anioły, demony, archanioły.
Książka zakończyła się w takim momencie, że aż zęby bolą :)

• ✔ GATUNEK: Paranormal romance
  • Rezygnacja
  • ✔ GATUNEK: Młodzieżowe
  • Umrę, jak nie przeczytam!
  • ♥ AUTOR: Jeaniene Frost

Dodaj cytat z książki The Beautiful Ashes