Czarodziej z Portalu

Okładka książki Czarodziej z Portalu Bartosz Sułkowski
Okładka książki Czarodziej z Portalu
Bartosz Sułkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Poligraf
2012-01-01
2012-01-01

Książka wpadła w moje ręce przez całkowity przypadek. Jak ją zrecenzować? Zrobię to adekwatnie do poziomu książki. Otóż główny bohater chodzi i r.cha wszystko co mu w ręce wpadnie, szprycując się jednocześnie Viagrą jak dziecko Tic Tacami. Książka jest również swego rodzaju pozycją z cyklu "mam marzenie" :). Otóż Autor ma marzenie, żeby pozaliczać, do tego stopnia że napisał tą książkę. Nadto wydaje mi się, że jest to reklama Viagry. No bo jaki prawdziwy j.baka przyznawałby się, że w wieku dwudziestu paru lat bierze Viagrę, żeby pozaliczać? :). Czyżby główna część ciała głównego bohatera była niczym żołnierz na emeryturze, czyli ... w spoczynku i bez wspomagania ani rusz? :). Zatem dla kogo jest ta książka? W mojej opinii dla marzycieli, którzy po kolejnej serii filmów porno marzą o tym jak to zaliczają panienki, które nie mogą oprzeć się ich osobie :). Czy książka ma jakiś przekaz? Żadnego, bo co to za nowość że na świecie są osoby gotowe na niezobowiązujący sex. To tak jakby ktoś dzisiaj stwierdził, że ziemia jest okrągła

Grafoman, mitoman i fantasta - tyle o autorze a i to aż nadto. Treść to pobożne jego życzenie, które pewnie nawet w snach nie ma szans na spełnienie. Jedyna prawda to pewnie to, że faszeruje się Viagrą, choć w sumie nawet nie wiadomo po co. Żenua jedna wielka.

Dosadna, obrazowa i bezpruderyjna książka. Zakładam, że kobietom nie szczególnie się spodoba, ale już facetom zdecydowanie tak :) Taka już nasza natura, a swoją drogą to odważny człowiek z tego Sułkowskiego - ja bym się chyba nie zdobył na takie pisanie. Ale poczytać jest fajnie.

kobietom się nie spodoba, facetom tak. Moje znajome po przeczytaniu twierdziły, że słabe i obleśne. Książka pokazuje prawdę jak teraz kobitki podchodzą do seksu i że w wirtualnym świecie nie jest tak trudno poderwać na szybki seks panienkę.

Zmarnowałam czas.

Zmarnowałam czas.