Ni ma jak Lwów. Krótki przewodnik po Lwowie

Oficyna Literatów Rój
lwów leopolis
albumy
lwów leopolis

Książka dedykowana dla wszystkich zakochanych we Lwowie. Napisana specyficznym językiem dla mnie troszkę za ciężkim. Tylko dla osób mocno zainteresowanych życiem i historią Lwowa

Lwów,jedno z najpiękniejszych miast które poznałem.Staram się zawsze w niedzielę słuchać w Radio Katowice "Lwowskiej Fali".Poglądy polityczne prowadzącej nie odpowiadają mi,ale można usłyszeć wiele ciekawych rzeczy.Profesor Stanisław Nicieja mówił o Zygmuncie Gorgolewskim pochowanym w 1903 roku na Cmentarzu Łyczakowskim w grobowcu naprzeciwko grobowca Marii...

• Historia
  • Kresy