Ni ma jak Lwów. Krótki przewodnik po Lwowie

Oficyna Literatów Rój
1990-01-01
1990-01-01
lwów leopolis

Książka dedykowana dla wszystkich zakochanych we Lwowie. Napisana specyficznym językiem dla mnie troszkę za ciężkim. Tylko dla osób mocno zainteresowanych życiem i historią Lwowa

Lwów,jedno z najpiękniejszych miast które poznałem.Staram się zawsze w niedzielę słuchać w Radio Katowice "Lwowskiej Fali".Poglądy polityczne prowadzącej nie odpowiadają mi,ale można usłyszeć wiele ciekawych rzeczy.Profesor Stanisław Nicieja mówił o Zygmuncie Gorgolewskim pochowanym w 1903 roku na Cmentarzu Łyczakowskim w grobowcu naprzeciwko grobowca Marii...

Dodaj cytat z książki Ni ma jak Lwów. Krótki przewodnik po Lwowie