12 kroków uczciwej* sprzedaży

Okładka książki 12 kroków uczciwej* sprzedaży Grzegorz Pollak, Honorata Stolarzewicz
Okładka książki 12 kroków uczciwej* sprzedaży
Grzegorz PollakHonorata Stolarzewicz Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress

Jeśli potrzebujesz instrukcji do obierania ziemniaków. To będziesz potrzebował tej książki do nauczenia się procesu sprzedaży. Autorzy nie znają polskich realiów. Ale skupiają się na wykresach oraz tabelkach, które mają coś wnieść w życie handlowca.

Jeśli stworzę ranking najgorszych książek, ta pozycja zajmie bardzo wysokie miejsce. Przykładowo, autorzy twierdzą” żeby zacząć sprzedaż trzeba zdefiniować czym jest sprzedaż" Moim zdaniem definiować pewne zjawiska można sobie na studiach i traktować to jako umysłową zabawę. A nie w praktyce biznesowej. Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie klient, a Ty mówisz, to zanim zaczniemy sprzedaż, proszę podać mi definicje sprzedaży. Absurd !

Autorzy Twierdzą, że wiedza na temat produktu, jest podstawą sukcesu w sprzedaży i co parę stron o tym przypominają. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsi handlowcy skupiają się na działaniu, a najgorsi zazwyczaj są chodzącą encyklopedią i o swoim produkcie wiedzą wszystko poza tym, jak go sprzedaż. Nie polecam. W 99& książka składa się z teorii, której przedsiębiorcy nie lubią.

Obowiązkowa pozycja dla sprzedawców, handlowców i wszystkich zajmujących się sprzedażą. Interesujące podejście do definicji sprzedaży, którą autorzy definiują jako wymianę wartości.

• Przeczytane w 2016r.
  • Sprzedaż