Wielka księga ziół

zioła
kulinaria, przepisy kulinarne
Małgorzata Kaczarowska, Małgorzata Czajka, Anna Kwiecień
zioła

Bardzo dobre, choć z przyczyn oczywistych, niekompletne kompendium wiedzy na temat ziół. Nie zawiera wszystkich gatunków, które mogłyby się tu znaleźć (np. brak w zbiorze rokitnika), pozostałe zaś nie są opracowane w sposób wyczerpujący, nie taka jednak była rola tej książki. Po katalogu ziół mamy dokładne informacje i przepisy na wykorzystanie ich w leczeniu, kosmetyce,...

• ZIOŁA 🌾🌿🌱💐

Dodaj cytat z książki Wielka księga ziół