Naszyjnik królowej

Dariusz Rekosz Wydawnictwo: Dreams Cykl: Detektywów para - Jacek i Barbara (tom 3) literatura dziecięca
Dreams
Bohdan Butenko
Detektywów para - Jacek i Barbara (tom 3)
literatura dziecięca
Bohdan Butenko

Bardziej podobała mi się poprzednia część gdzie dzieci rozwiązywały zagadkę w wakacje, ale powiem szczerze, że w tej części dzieci okazały się odważniejsze ode mnie. Kiedy zostały zamknięte w krypcie w kościele mnie samej przeszedł dreszcz po plecach, a jestem dorosła. Główni zaś bohaterowie Jacek i Barbara zachowują spokój. Kierownik przy remoncie kamienicy podejrzanym?...

Zdecydowanie najlepsza książka z wszystkich trzech. Moim zdaniem, powinna być połączona w jedną książkę, a nie trzy części.
aksamktne-stronice.blogspot.com

Po książkę sięgnęłam po tym jak obudził mnie koszmarny sen. Nie mogłam zasnąć, było mi jakoś tak źle i nieswojo, więc zamiast przewracać się w łóżku, postanowiłam poświęcić czas na czytanie czegoś przyjemnego. Wybór padł na ostatnią już część przygód pary detektywów wykreowanych przez Dariusza Rekosza, bo czy może być coś przyjemniejszego niż książka dla dzieci?

Spośród...

• 2018
  • 1.Aros
  • 2017
  • 3r) Rekosz Dariusz
  • 1d) detektywistyczne
  • Polska

Dodaj cytat z książki Naszyjnik królowej