Elementy filozofii przyrody

OBI
filozofia przyrody filozofia
filozofia, etyka
filozofia przyrody filozofia

Doskonała jak wszystkie książki prof. Hellera. Zadziwiające jak błyskotliwie łączy filozofię, fizykę, matematykę a nawet teologię.

Bardzo solidny przegląd podstawowych pojęć filozoficznych, którymi posługują się nauki ścisłe: przestrzeń i czas, materia, Kosmos, życie.

Pozwala zgromadzić podstawowe informacje na ten temat – prawdziwy elementarz tego, na co się mówi „science literacy”. Polecam wszystkim humanistom. Tu można zdobyć rzetelne informacje o tym, co mówi szczególna teoria względności, co...

• Filozofia
  • Nauka
  • 2017
  • Copernicus Center
  • B. Filozofia
  • Chemia,fizyka,astronomia
  • Filozofia_Socjologia_Psychologia

Dodaj cytat z książki Elementy filozofii przyrody