Ucieczka z zesłania

Okładka książki Ucieczka z zesłania
Maria ByrskaEwa Kurek Wydawnictwo: Editions Spotkania biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Editions Spotkania
1986-01-01
1986-01-01
wysiedlenia Polacy za granicą pamiętniki polskie

Piękna i wzruszająca historia odwagi, wiary i przekraczania siebie. Czytając tę książkę zadawałem sobie pytanie ile człowiek może znieść, ile w człowieku jest determinacji do działania, które wydawać by się mogło szalone. Czyta się jednym tchem. I jedna z myśli, które pozostają po lekturze: Na świecie wszędzie znajdą się dobrzy ludzie.

Wspaniała książka! Czytałam ją kilka razy. Uczy patriotyzmu.

Wspaniała książka! Czytałam ją kilka razy. Uczy patriotyzmu.

Poruszająca.

Poruszająca.

Bardzo wzruszająca. Serdecznie polecam.

Bardzo wzruszająca. Serdecznie polecam.

Dodaj cytat z książki Ucieczka z zesłania