Wywoływanie duchów

Okładka książki Wywoływanie duchów
Stefan Otwinowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Polskie Opowiadania Współczesne literatura piękna
literatura piękna
Polskie Opowiadania Współczesne
Wydawnictwo Literackie
1984-01-01
1984-01-01
8308011977
polskie opowiadania współczesne Stefan Otwinowski Otwinowski Opowiadanie Opowiadania Literatura piękna Wywoływanie duchów

Okładka książki Polska nowela współczesna t. II Ernest Bryll, Stanisław Czycz, Maria Dąbrowska, Janusz Głowacki, Marek Hłasko, Tadeusz Hołuj, Julian Kawalec, Janusz Krasiński, Leon Kruczkowski, Stanisław Lem, Sławomir Mrożek, Tadeusz Nowak, Marek Nowakowski, Stefan Otwinowski, Marian Pilot, Edward Redliński, Tadeusz Różewicz, Edward Stachura, Stanisław Zieliński
Ocena 7,5
Polska nowela ... Ernest Bryll, Stani...
Okładka książki Dialog, nr 1 / styczeń 1972 Kōbō Abe, Bertolt Brecht, Stefan Otwinowski, Redakcja miesięcznika Dialog
Ocena 0,0
Dialog, nr 1 /... Kōbō Abe, Bertolt B...