Serce Mistrza

Heart Of The Master
ezoteryka, senniki, horoskopy
Krzysztof Azarewicz
Ezoteryka

Dzieło jest niepodobne do żadnego, które wcześniej poznawałam, więc i forma będzie swoista...

Może niektórzy (tzw. wtajemniczeni) uważają profanów (takich jak np. ja) za niegodnych, ale póki alternatywne sposoby postrzegania wciąż są prześladowane oraz nie ma dosyć naprawdę gotowych, ukrycie i ograniczone zaufanie jest konieczne.

„Następnie nakazali mu opublikować...

• A)*Aleister Crowley
  • Chcę w prezencie
  • Thelema,Aleister Crowley,Magick
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • 01. LAShTAL PRESS
  • 2020