Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie

Okładka książki Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie Rafał Kosik Patronat LC
Okładka książki Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie
Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Felix Net i Nika (tom 11) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Felix Net i Nika (tom 11)
Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie
Powergraph
2013-04-17
2013-04-17

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Nadprogramowa lektura obowiązkowa

Link do recenzji

Wydawało się, że to zbędny tom jeśli chodzi o całość. Nic bardziej mylnego. :)

Każda dobra i popularna seria potrzebuje takiego zbioru opowiadań, rozszerzającego nam przygody bohaterów.
Rafał Kosik napisał naprawdę świetne opowiadania o Felixie, Necie i Nice. Świetne, barwne i równie wciągające jak książki z serii.
11 część serii "Felix, Net i Nika" jest pozycją godną polecenia dla czytelników serii, którzy pragną poznać więcej przygód swoich...

Przyjemna książka, złożona z wielu mniejszych historii i przygód tytułowej trójki bohaterów. Polecam serdecznie, bo można wielu ciekawych rzeczy o bohaterach się z niej dowiedzieć.

Książka jest podzielona na opowiadania 1 "rozdział" to jedno opowiadanie. Ja wolę książki w ciągu, rozdziałami. Pierwsze 3 były bardzo spoko, ale potem zaczęły spadać. A w ostatnim kompletnie nie wiedziałam o co chodzi.

"Felix, Net i Nika oraz nadprogramowe historie" to zbiór 8 opowiadań, które następują po poszczególnych książkach w serii. Ta książka jest właśnie zbiorem tych wszystkich dodatków do serii jakie napisał dla nas Kosik. Akcja każdej z nich dzieje się w innym miejscu i czasie i zdecydowanie polecam ją przeczytać, bo ja sama była niezwykle zaciekawiona faktem, że coś po tej...

Miło się tą książkę czytało, składała się z samych opowiadań, dlatego też wątki nie mogły być z byt długie. Każde opowiadanie było jakby dodatkowym do którejś z części. Ciekawa odmiana po historiach mieszczących się w całej książce bądź w dwóch tomach, gdzie czasem akcja działa się zbyt wolno. Mamy tutaj też kilka wyjaśnień, jak o agencie Mamrocie jak i opisanie historii...

Podobała mi się, jak zresztą wszystkie książki tego autora.

Książka podobała mi się mniej niż pozostałe serie, gdyż opowiadania w niej zawarte w ogóle nie były ze sobą powiązane. Fabuła poszczególnych historii nie pozostawia wiele do życzenia, więc szkoda, iż autor nie połączył ich w jakiś sposób...

Całkiem wciągające, ale momentami nie trzymało się logiki.

W tej książce mamy osiem opowiadań z przygodami trójki gimnazjalistów. Szkoda, że nie zostały one zamieszczone w odpowiednich częściach przygód Felixa, Neta i Niki, bo wtedy nie zachwiana byłaby chronologia wydarzeń. A tak, niestety trochę mnie wybiły z rytmu.

1 442
  • Chcę w prezencie