Kod Lyoko. Tom 1. Podziemny zamek

Jeremy Belpois Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Kod Lyoko (tom 1) literatura młodzieżowa
Code Lyoko. II castello sotterraneo
literatura młodzieżowa
Anna Horeczy
odkrycie tajemnica superwirus Kod Lyoko

#tygodniowewyzwaniaksiazkowe #literaturawloska

Miałam trochę kłopot z tym wyzwaniem, bo nie wiedziałam na co się zdecydować. W końcu padło na coś lekkiego ale również fantastycznego. Na Kod Lyoko wpadłam przez przypadek i mimo trochę drętwego języka i braku spójności w akcji książka nawet mi się spodobała.

Książka dla fanów gier komputerowych i elektroniki. Bardzo lekka i ciekawa fabuła. Mimo powolnego następstwa zdarzeń zainteresowała mnie.

Na półkach: , , , , ,

Yumi, Ulrich, Odd i Jeremy to czwórka przyjaciół, która odkrywa istnienie zamkniętej w internetowej przestrzeni dziewczynki - Aelity. Próbując ją ratować natrafiają na groźny wirus komputerowy, X.A.N.Ę. Tylko ich nowa koleżanka może go powstrzymać... tylko czy jej się to uda? Jak ma to zrobić? I co najważniejsze, w jaki w ogóle sposób Aelita trafiła do sieci?

Kod Lyoko to...

Pozycja przeznaczona dla młodzieży. Lekka i interesująca.

Bardzo sympatyczna książka !Szybko się czytało :>

Powrót do dzieciństwa.

W moim życiu były dwie ważne bajki. Kiedy byłam małym dzieckiem były to "Muminki" a kiedy byłam dziewczynką niezastąpione "Kod Lyoko".

Sięgnęłam po tę książkę gdy tylko zobaczyłam ją samotną w sklepie. Wiedziałam, że jestem zbyt przywiązana do tej historii by ją pominąć. Jednak spodziewałam się czegoś zupełnie innego.

Wydarzenia poznajemy z punktu widzenia Jeremiego....

Wspaniały powrót do bajki mojego dzieciństwa, szkoda że takie krótkie

Mimo iż książka dobra, po kolejny tom sięgnąć nie zamierzam. Naprawdę, nie kręcą mnie opowieści o programach komputerowych.

Na półkach: , , , ,

Bardzo fajna książka. Bardo mi się spodobała. Fajni bohaterowie oraz fajne przedstawienie całej historii. Bardzo mi się podoba. :D

Dyskusje

• Kod Lyoko