Przytulanki szmacianki. 50 projektów zabawek z resztek

rękodzieło
978-83-7799-903-5
Maria Śmigielska
rękodzieło szycie

Śliczna, kolorowa, bardzo prosto wszystko wytłumaczone. Myślę ,że idealna dla każdej początkującej osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z szyciem. Z pewnością dostarczy dużo przyjemności i umili zimnowe wieczory :)

Książka "Przytulanki szmacianki" na wstępie zawiera informację o ściegach i tkaninach, które możemy wykorzystać do stworzenia przytulanki. Następnie strona po stronie, pojawiają się kolejne projekty zabawek wraz ze szczegółową instrukcją oraz spisem potrzebnych rzeczy.
Do stworzenia szmacianek nie trzeba zbyt wiele. Ścinki, końcówki materiałów, stare ubrania, wypełnienie...

Ostatnio mocno ograniczyłam moją działalność szyciową, z powodu zepsutej maszyny, ale chyba szybko ją naprawię, bo wręcz nie mogę się doczekać, żeby uszyć któreś z cudownych zabawek przedstawionych w opisywanej książce. Choć bardziej zdesperowane osoby spokojnie poradzą sobie z wykonaniem tych projektów również szyjąc ręcznie!

Szczerze pisząc, natrafiłam na nią poprzez...

• Posiadane
  • Na mojej półce
  • Przeczytane w 2013
  • Biblioteka
  • Wygrana 2012
  • Robótki ręczne
  • 3. Chcę W NAJBLIŻSZYM CZASIE na półkę w wersji papierowej (kupię, przygarnę)