Divertimento 1889

Czytelnik
1979-01-01
1979-01-01
Barbara Sieroszewska

Okładka książki Literatura na świecie nr 1-2/2018 (558-559) Giorgio Bassani, Guido Morselli, Goffredo Parise, Redakcja pisma Literatura na Świecie
Ocena 7,0
Literatura na ... Giorgio Bassani, Gu...

Bardzo przyjemny drobiazg, w którym autor, z rozkosznym rozbawieniem przywdziewający kostium belle époque, przypomina ważną życiową prawdę - każdy potrzebuje spokojnego urlopu, i ty, i ja, i król Humbert I.

Dodaj cytat z książki Divertimento 1889