Co pomaga a co szkodzi: Czy wiemy co jeść?

Okładka książki Co pomaga a co szkodzi: Czy wiemy co jeść? praca zbiorowa
Okładka książki Co pomaga a co szkodzi: Czy wiemy co jeść?
praca zbiorowa Wydawnictwo: Reader's Digest poradniki
1996-01-01
83-905429-9-4
Piotr Art, Jolanta Załuska
jedzenie zdrowie

Okładka książki Rośliny lecznicze i ich praktyczne zastosowanie Wacław Jaroniewski, Aleksander Ożarowski
Rośliny leczni... Wacław Jaroniewski,...
Okładka książki Szkoła rysowania i malowania Pam Beasant, Moira Butterfield, Marit Claridge
Szkoła rysowan... Pam Beasant, Moira ...
Okładka książki Mieszkamy wśród kwiatów Rob Herwig, Margot Schubert
Mieszkamy wśró... Rob Herwig, Margot ...

Przydatna książka. Można znaleźć w niej wiele porad dotyczących diety podczas choroby np. co jeść, gdy mamy migreny, chorobę wieńcową, osteoporozę, grypę, nadcisnienie, infekcje itp., itd.
Książka zawiera opisy różnych chorób, ale także opisy warzyw, owoców i innych (niemal wszystkich) produktów spożywczych.
Jak prawidłowo zbilansować dietę?
Gdzie szukać witaminy K?
Jakie składniki odżywcze mają mięczaki i skorupiaki?
Co pomoże na bezsenność?
Czy dieta pomaga złagodzić stres?
Dlaczego warto jeść ryby?
Co lepsze: masło czy margaryna?
Które dodatki do żywności szkodzą?
Na bardzo wiele takich pytań można tu uzyskać odpowiedź. Choć pewnie to samo znajdziemy w intetnecie, warto też mieć taką książkę. Informacje są tu uszeregowane alfabetycznie, skorowidz pozwala szybko dotrzeć do tego, co nas interesuje, a liczne kolorowe ilustracje, zdjęcia i tabele uatrakcyjniają treść oraz ułatwiają zapamiętanie przydatnych informacji.
Kiedyś dostałam tę książkę w prezencie. Po upływie czasu doceniam ją coraz bardziej.

Jak prawidłowo zbilansować dietę?
Gdzie szukać witaminy K?
Jakie...

Przydatne informacje.

Przydatne informacje.

Szata graficzna, zawartość merytoryczna i praktyczność to największe atuty pozycji tego wydawnictwa. Sięgam do niej często. Warto mieć w domu.

• Domowa biblioteczka
  • Książki z dzieciństwa
  • Domowa biblioteka - książki taty
  • Zdrowie
  • Paczka midas2
  • Szamka

Dodaj cytat z książki Co pomaga a co szkodzi: Czy wiemy co jeść?