Kowal. Prawdziwa historia

Wojciech KowalczykKrzysztof Stanowski Wydawnictwo: Buchmann biografia, autobiografia, pamiętnik
2012-11-14
biografia, autobiografia, pamiętnik
2012-11-14
978-83-7670-161-5
piłka nożna autobiografia sport

idealna na weekend. szybko się czyta, można się pośmiać mimo niezbyt wyszukanych żartów i angedot.

Książkę się czyta jednym tchem. Pikantne szczegóły z życia piłkarza. Pan Wojtek opowiada wszystko z detalami o swojej bogatej karierze. Imprezy, zgrupowania, mecze. Plus liczne anegdotki o ludziach piłki nożnej.

Z pewnej perspektywy jestem bardzo wzruszony, za powrót do ery transformacji, czyli początków III RP i tej ukochanej Legii, w której grali Dziekanowski, Pisz, Kowalczyk, Czykier, Jóźwiak, Ratajczyk, Zieliński, Podbrożny czy Maciek Szczęsny, ojciec Wojtka, który aktualnie jest podporą Juventusu. Owszem, można ironizować podejmując się oceny metod pracy ówczesnych zawodników...

Mocna dyszka, dużo fajnych wątków i co najważniejsze z dużą dawką humoru :D

Warto przeczytać... Kowal potrafi...

Swietna ksiazka!!!!
Polecam kazdemu

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana piłki kopanej. GOL ! GOL ! GOL !

Książka średnia która przeczytałem już jakiś czas temu, ale porównując do książki pt. „W grze” która skończyłem czytać dzisiaj jest świetna. Dlatego postanowiłem wystawić właśnie tutaj swoją tak wysoką ocenę.
Książkę pani Domagalik nie chcę oceniać aby nie zostać wrzucony do worka hejterów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka fatalna, napisana słabym piórem Pana Krzysztofa Stanowskiego. Bezbarwne historie. Czy Wojciech Kowalczyk był tak wielkim piłkarzem, żeby było co o nim pisać? nie polecam, chyba że na wyłożenie kibla na dworcu PKP w Kutnie.

słabo sie pali na grillu u Stana na działce

Dyskusje

1 552