Kowal. Prawdziwa historia

Okładka książki Spalony Andrzej Iwan, Krzysztof Stanowski
Spalony Andrzej Iwan, Krzys...
Okładka książki Przegrany Grzegorz Król, Paweł Marszałkowski, Maciej Słomiński
Przegrany Grzegorz Król, Pawe...
Okładka książki Sir Alex Ferguson. 25 lat na szczycie David Meek, Tom Tyrrell
Sir Alex Fergu... David Meek, Tom Tyr...

Przypomina się czołówka starego magazynu "Gol", gdzie Kowalczyk ustala wynik meczu Legii z Sampdorią w ćwierćfinale nie istniejącego już Pucharu Zdobywców Pucharów. Po tym meczu Kowal stał się rozchwytywany w całym piłkarskim kraju. Minęło już ponad 30 lat, a nikt nie powtórzył osiągnięcia Wojskowych. Zwykły chłopak z Bródna, którego charakter i nieprzeciętny talent sprawił, że stał się ikoną postkomunistycznej polskiej piłki.

Fajna książka, z której dowiedziałem się coś nowego z kariery ( i życia) Wojciecha Kowalczyka. Szybko się czyta , raczej dla fanów piłki nożnej. Polubiłem pana Wojtka. Polecam

Bardzo fajnie napisana książka, narracja fajnie zbudowana. Czyta się względnie przyjemnie jednak czegoś mi w niej zabrakło żeby dać wyższą ocenę

Szczera i prawdziwa.

Szczera i prawdziwa.

Fajnie się czytało, ale jeżeli ktoś nie kojarzy postaci i nie ma jakiegoś sentymentu, to nie jest to jakaś szczególna pozycja.

Bardzo fajna książka opisująca barwne życie ciekawego piłkarza. Polecam , Kowal to Kowal i nic tego nie zmieni , a książka ta może zobrazować dlaczego Kowal jest tak barwną osobą ;-)

Książka dość ciekawa, opisująca karierę piłkarską Wojciecha Kowalczyka - reprezentanta Polski, srebrnego medalisty IO'92 oraz mistrza i zdobywcy PP z Legią Warszawa. W środku znajdziemy wiele anegdot, zabawnych historii oraz zdjęć które ubarwiają książkę. Na minus wiele literówek oraz bijąca od bohatera opowieści pycha - ale Kowal chyba taki po prostu był.

rewelka

rewelka

Jeszcze raz Piłkarz, który mógł zrobić karierę jakich mało. Pełna smaczków opowieść jednego z najbardziej utalentowanych futbolistów swojego pokolenia. Nie owija w bawełnę jedzie po całemu. Nie tylko dla fanów Pana Wojtka.

Takie se

Takie se