Cedryk. Zimowisko

Cedryk. Klasa ... Cauvin, Laudec
Okładka książki Cedryk. Pierwszoklasiści Cauvin, Laudec
6,8
Cedryk. Pierws... Cauvin, Laudec

Komiks, który, obawiam się, bardziej ubawi dorosłych niż dzieci. Głównym bohaterem jest młodzieniec lat około 8, bez pamięci zakochany w swojej nauczycielce. W zamierzeniu autorów komiks ma być zabawny. I rzeczywiście żarty się pojawiają, ale są to raczej żarciki i gagi fizjologiczne. Nie należy liczyć na ubaw po pachy, zwłaszcza jeśli ktoś szukałby żartów słownych. Lektura...

• Komiks
  • 2012